Програма лояльності магазину Така-мака

Незвичайні ігри настільні власного виробництва надихають наших клієнтів: діти з батьками розуміють, що розважальний процес може бути ще й дуже корисним, а компанії друзів отримають якісний відпочинок. Ми раді дарувати кожному з вас гарний настрій та веселий час. Саме тому співпрацюємо з магазинами та організаціями, які незабаром стають нашими постійними замовниками.

купити настільні ігри така мака

Наша компанія не лише цікавий та креативний український виробник якісних ігор: ми впевнено заявляємо, що маємо найприємніші пропозиції для постійних клієнтів. Пропонуємо спеціальну накопичувальну систему знижок, що допоможе зручно співпрацювати з takamaka.com.ua. 

настільні ігри з доставкою Така Мака

Ознайомтеся зі знижками від магазину настільних ігор зі Львова:

3% — постійна знижка при реєстрації за власним акаунтом;
5% — знижка за умов накопичення оплаченої суми замовлень від 1500 грн;
7% — знижка за умови, якщо ця сума починається від 2500 грн;
10% — від суми 5000 грн;
12% — від суми замовлення 7500 грн;
14% — від 10 000 грн.

Власне, для того, щоб користуватися зручною системою знижок, потрібно зареєструватися на сайті. 

Креативне Бюро ігор Така-Мака підготувало зручну систему, яка працює автоматично. Тобто розмір знижки буде присвоюватися миттєво кожному обліковому запису в режимі онлайн. Збільшення знижки зручно відображається під час досягнення замовником відповідної межі. Саме тому в нашому магазині завжди можна побачити стан вашого акаунту та розмір знижок, коли ви знову завітаєте до нашого сайту з метою купити настільні ігри.

keyboard_arrow_up