Співпраця з виробником настільних ігор Такамака

Створення та виробництво якісних креативних товарів не залишається єдиним завданням бюро ігор Така Мака. Ми завжди готові до співпраці та радо запрошуємо окремих фахівців та організації працювати над спільними проєктами.

готовоУсі клієнти для нас дуже важливі.

Ми працюємо з авторами ідей, конструкторами, розробниками, художниками, дизайнерами, замовниками, продавцями з усіма, хто бажає створювати ігри разом з Така Мака.

 виробник настільних ігор Така Мака

Ми підтримуємо зв’язок та співпрацю з постійними замовниками наших товарів, а також раді кожній новій компанії, яка бажає співпрацювати.

Ми створюємо та реалізуємо українські настільні ігри разом з вами

Виробництво забавок — цікава та корисна робота. Ми пропонуємо приєднатися до нашої команди з метою створювати українські настільні ігри та реалізовувати наші спільні задуми. Команда Така Мака відкрита для для співпраці зі всіма:

готовоДля авторівЯкщо ви маєте цікаву ідею, розробляєте власну механіку, маєте цікаві концепції, а також є художником чи ілюстратором, ми пропонуємо втілювати ваші задуми та розвиватись завдяки вигідній співпраці. Виробник настільних ігор Така Мака радий бачити ваші відтестовані проєкти з готовими правилами та власним дизайном. Ми також чекаємо цікаві задуми та гарантуємо вигідні умови співпраці.

готовоНаші клієнти співпрацюють з нами завдяки прозорості договірних умов, індивідуальному підходу під час формування гуртових цін та умов оплати. Зверніть увагу, що вартість прямо залежить від обсягів замовленого товару, а це прийнятна умова для клієнтів. Варто підкреслити, що takamaka.com.ua пропонує зручну та вигідні умови доставки. 

готовоКорпоративні клієнти мають особливі побажання чи унікальні потреби, ми йдемо назустріч. Для них ми готові розробити настільні ігри від виробника з нуля, або адаптовувати наявні моделі під конкретні запити. Ми втілюємо задуми та унікальні образи, вплітаємо власний корпоративний стиль.

готовоА для різноманітних клубів, антикафе, коворкінгів, шкіл та інших закладів ми пропонуємо приємні пропозиції щодо співпраці. Кожне замовлення від таких клієнтів буде унікальним, тому що в даному випадку відбуваються індивідуальні консультації. З нами можна зв'язатися за допомогою електронної пошти, телефону або зручного для вас месенджера.

Чому вигідно ігри настільні купити від виробника Така Мака

українські настільні ігри така мака

Нам довіряють та співпрацюють з нами:

  • мережі магазинів: Будинок Іграшки, Епік, Акварель, Віват Канцелярія, Монако, Книгарня “Є”, UA made, Антошка, Bookling, Книголенд, Jambo, Новус, Велика кишеня.
  • гуртові та роздрібні клієнти: Планета ігор, Ігромаг, Lord of board, Октопус, Лелекан, Хобі монстр, Гамбіт та інші

Ми раді бачити вас нашими партнерами та створювати разом високоякісний продукт, втілювати круті ідеї та неймовірні задуми. Завдяки співпраці з Така Мака вам гарантовані:

  • продуктивний процес;
  • високоякісний креативний продукт;
  • вигідні та відкриті умови;
  • реалізація унікальних проєктів;
  • завжди гарний настрій. 

Така Мака — це не лише можливість замовити настільні ігри українською власного виробництва, але і ваша надійна творча фортеця у сфері великих можливостей.

keyboard_arrow_up