Taka maka - магазин настільних ігор власного виробництва

Вітаємо, друзі! Ми хочемо розповісти про себе, адже це найкращий спосіб бути ближче до вас. Наша команда завжди цікавилася створенням якісних настолок, а історія успіху почалася ще у 2017 році, коли ми почали працювати над нашими першими проєктами, які вже у 2018 потрапили на виставку дитячих товарів. Це був крутий досвід, а позитивні відгуки про створені нашою командою унікальні настільні ігри українською надихнули Taka Maka працювати далі. Цікаво, що ми виявили умовно вільний напрямок, адже тоді ринок настолок в Україні був не дуже різноманітним та якісним і буквально вимагав чогось новенького. Так зародився власний магазин настільних ігор міста Львів, де сьогодні ви можете замовити дійсно якісні та неповторні забавки українською. 

Ми намагаємося довести українському ринку, що світ настільних ігор не обмежується грою "Монополія".

Ваш улюблений магазин ігор Така Мака

Наша дружня команда створює нестандартні креативні проєкти, втілює в життя найцікавіше та з головою занурюється в кожну нову гру з метою зробити те, що дійсно захоплює. Унікальний магазин ігор Така Мака працює над тим, щоб українці мали можливість з користю проводити вільний час та водночас якісно відпочити. Саме тому ми створюємо цікаві настільні ігри для дітей, всієї родини та дорослої компанії, адже хочемо, щоб задоволеними залишалися всі. 

Місія Така Мака — дарувати радісні емоції, можливість розвивати особисті скіли, а один з головних напрямків нашою діяльності є створення сучасного україномовного продукту. 

Незабутні емоції, відчуття новизни, корисний позитив та захоплення ми цінуємо понад усе. А «подаємо нашу страву» виключно під солодким соусом української мови (саме за це нас люблять ще більше). 

Цінності найкрутішого інтернет-магазина настільних ігор Така Мака:

  • висока якість кожної складової ігор та пакування;
  • доступність цін;
  • якісний дизайн та акцент на україномовності;
  • розвиток корисних навичок та здібностей дітей і дорослих;
  • позитивний вплив на емоційний інтелект людини.

А ще наші високоякісні нестандартні настолки — продукт, що створюється разом з вами. Ми можемо втілити в життя цікаві ідеї, унікальні механіки ігор та розробити варіанти під власні потреби (корпоративний напрямок). Наша команда фахівців працює від задуму до готової забавки. Розробник ігор Така Мака дає можливість проявити усім охочим свої таланти. 

купити настільні ігри Така Мака

Така Мака пропонує купити настільні ігри для всіх

настільні ігри Львів Така Мака

Наше бюро пропонує не лише спільне створення цікавих ігор з авторами, а також дуже привабливі умови співпраці для гуртовиків та магазинів. Так, наприклад, ваша ідея може через певний час потрапили до прилавків відомих мереж, з якими ми надійно працюємо. Ми також пропонуємо розширити пропозиції ваших торговельних майданчиків унікальними стильними забавками українською. А ще реалізуємо унікальні проєкти під особливі потреби корпоративних замовників: завдяки нам вони отримують власний продукт за неповторним стилем. Ми будемо радо зустрічати всіх, хто бажає купити настільні ігри зі Львова від команди Така Мака. 

А сьогодні пропонуємо звернути увагу на наш крутий асортимент:

  • настолки для дітей;
  • сімейні ігри;
  • забавки для компанії дорослих. 
  • пазли

Це дуже різні за жанрами та механікою ігри: гумористичні та стратегії, азартні та навчальні, а також варіанти для змагань веселої компанії та отримання неповторних емоцій. Така Мака — бюро різноманітних ігор українського виробництва. 

keyboard_arrow_up