Неписані правила?

От буває: зібралися всією компанією пограти в настолки, а в результаті всі пересварилися. І вже нікому не до ігор. Але ми знаємо четвірку неписаних правил, які допоможуть уникнути цього! Розповісти?😉

  1. Вчити правила! Не дарма ж вони додаються до гри, правда?🙃 Найскладніше їх пояснити дітям, проте надзвичайно важливо. Можна почати з простіших – як кидати кубик, як ходити фішками, що можна робити, а що – ні. Для дорослих це також важливо, бо вкінці гри легко можна буде визначити переможця, не посварившись.
  2. Терплячість. Для деяких висидіти цілу гру – випробування, тому щоб не наростала напруга та роздратування, можна робити паузи в грі.
  3. Не сприймати виграш інших надто близько до серця. Так, це не завжди просто, але так стається. Особливо це виражається у дітей: коли хтось виграє, одразу реакція “А він нечесно грає!”. Розповідайте їм, що так буває. Що хтось грає краще, а комусь пощастило. Гра – це просто гра😌
  4. Ну і обирати ігри для конкретної компанії! Бо за одним столом можуть зібратися досвідчені гравці і не дуже, сильні та слабкі. Важливо враховувати рівень близькості, бо, наприклад, гра “НесміЯка” краще підійде для добре знайомих людей: це допоможе їм розкритися та показати усі свої емоції.

Як думаєте, ці поради дієві? Чим би ви доповнили список?

Слідкуйте за нашими новинками! ⤵️@takamaka.games
Купуй тут 👇
🔗 www.takamaka.com.ua
📲+380688702023