“Бюро ігор «ТАКА МАКА» – український розробник та виробник настільних ігор.

Наша мета - дарувати користувачеві яскраві й незабутні емоції, позитив, гумор, а також привносити крапельку новизни у спілкування з друзями.


Що ми робимо

Розробляємо, реалізуємо та локалізуємо абсолютно нові проекти ігор. Наша продукція не має аналогів на сучасному ринку.
Втілюємо в життя різнопланові, різновікові механіки та сюжети для наших ігор, враховуючи психологію, ментальність та уподобання клієнтів.
Співпрацюємо з командою професійних художників та ілюстраторів, тому що цінуємо якісну ілюстрацію і щиро вважаємо, що діти повинні зростати у світі прекрасного.
Використовуємо виключно натуральну та сертифіковану сировину для виготовлення наших ігор, бо нам не байдуже здоров'я ваших дітей.
Активно співпрацюємо з творчими людьми, допомагаємо втілювати різноманітні креативні ідеї ігор та ігрових механік.
Вкладаємо свою енергетику, вміння, професіоналізм і досвід у справу, яка подарує вам незабутні позитивні емоції та яскраві враження.
Розробляємо і реалізуємо
Командою професійних художників
Натуральна сировина
Втілюємо в життя
Активно співпрацюємо

Розробка настільних ігор

Продукція “Бюро ігор “ТАКА МАКА” розрахована на дітей та дорослих різного віку, які є щирими поціновувачами усього цікавого та якісного.
Розробка кожної гри, її механіки та підбір матеріалів проходить процес ретельного аналізу та тестування, в якому беруть участь фокус-групи різної вікової категорії та уподобань. Зважаємо на думку математиків, психологів, викладачів, професійних акторів та інших фахівців. Кожен проект по-своєму є унікальним та неповторним.

Наші дипломи